Nově zrekonstruovaný Zámek Ratměřice hotel & resort****, který se rychle zařadil mezi špičku segmentu luxusních zámeckých hotelů a dále rozšiřuje kvalitu svých služeb v hotelnictví a gastronomii, hledá nového kolegu na doplnění našeho týmu.

SPRÁVCE / ÚDRŽBÁŘ HOTELU

Pro posílení týmu technického oddělení hotelu hledáme vhodného kandidáta na pozici SPRÁVCE / ÚDRŽBÁŘ HOTELU

Náplň práce:
• kontrola a údržba technických systémů zařízení budovy
• Kompletní řízení, správy a údržby TZB
• drobné elektrikářské, malířské, zednické a instalatérské práce, základní opravy a údržba
• kontrola a údržba elektrozařízení, výměníků, TUV, vzduchotechniky, klimatizace a chlazení
• kontrola a údržba biobazénu, wellness a jezírek v areálu parku
• kontrola a údržba multifunkčního hřiště s umělým povrchem
• součinnost při údržbě parku
• zajištění pravidelných revizí technologických zařízení
• součinnost při přípravě hotelových akcí

Požadujeme:
• manuální zručnost
• schopnost operativního řešení vzniklých situací s důrazem na plynulý provoz hotelu
• časovou flexibilitu
• bydliště v blízkém okolí zámku
• uživatelskou znalost PC
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• samostatnost a zodpovědnost, schopnost řešit mimořádné události na objektu
• zkušenosti ve správě objektu nebo v oboru s technickým zaměřením výhodou
• vyhláška 50/78 Sb. výhodou

Nabízíme:
• práce na HPP, nebo IČO
• personální stravování
• po 3 měsících příspěvek na penzijní spoření
• zázemí stabilní a silné společnosti
• účast na firemních akcích
• v budoucnu možnost ubytování v areálu zámku

Nástup: dle dohody

Společnost
ASTRON print, s.r.o.
Adresa
Ratměřice
okres Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ASTRON hotels, s.r.o., Luděk Fišer