Nemocnice Pardubického kraje, a. s., se řadí mezi desítku největších nemocnic v České republice. Společnost tvoří pět nemocnic akutní lůžkové péče – Pardubická, Chrudimská, Orlickoústecká, Litomyšlská a Svitavská nemocnice.

Hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici

Mzdová/mzdový účetní

Náplň práce:

  • komplexní zpracování mzdové agendy, výpočet srážek a odvodů
  • vedení mzdové evidence a výkaznictví
  • měsíční uzávěrky mezd a kontroly výstupů
  • roční zpracování daní, ELDP
  • zajišťování povinností vyplývající z platné legislativy

Požadujeme:

  • úplné střední odborné vzdělání
  • prokazatelné odborné znalosti v oblasti zpracování mezd – praxe alespoň 3 roky
  • znalost mzdové legislativy a orientaci v pracovním právu
  • časovou flexibilitu v době uzávěrky
  • uživatelskou znalost MS Excel a MS Word
  • zájem o další profesní růst a rozšíření pracovních kompetencí
  • pečlivost, přesnost, samostatnost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu

Výhodou:

  • dobrá znalost programu VEMA
  • zkušenost s uvedenou činností ve velké organizaci
  • zájem o osobní růst a ochota spolupracovat na projektech mzdové účtárny

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci ve zdravotnickém prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další)
  • práci u největšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji
  • místo výkonu práce v Pardubicích
  • nástup ihned

Životopis společně s motivačním dopisem zasílejte prostřednictvím odkazu níže.

Společnost
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Adresa
Kyjevská 44, Pardubice – Pardubičky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.