Společnost zabývající se prováděním prací v oboru TZB a ELEKTRO hledá pro zajištění svých aktivit zaměstnance na pozici:

Provozní (technicko-obchodní) manažer společnosti

Náplň práce

*řízení společnosti v rozsahu daných pravomocí
*zajištění provozu, řízení vedoucích oddělení řemesel
*aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
*jednání se zákazníky

Požadujeme

*SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
*praxe v oboru TZB, znalost Elektro výhodou
*praxe ve vedoucí pozici alespoň 2 roky
*samostatnost,spolehlivost,zodpovědnost
*řídící a organizační schopnosti, schopnost komunikace
*společenská bezúhonnost
*znalost práce na PC
*ŘP - B

Nabízíme

*práci v dynamické a stále se rozvíjející se společnosti
*možnost dalšího profesního růstu
*velmi dobré platové ohodnocení
*mobil
*služební vozidlo
*místo výkonu práce ČR

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, strukturovaný životopis

Společnost
Michovský group a.s.
Adresa
Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní akce
Zařazeno: Služby, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Project Manager, Stavbyvedoucí, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel