GUMOTEX začal psát svou historii v roce 1950 v Břeclavi jako výrobce ochranných oděvů z opryžovaného textilu. Od roku 1952 figuroval jako samostatný podnik specializovaný na nafukovací lehátka, čluny a další výrobky z pogumovaného textilu. V 60. letech dvacátého století se portfolio společnosti dále rozšířilo o produkty z polyuretanových pěn, přičemž se hlavními partnery podniku staly nábytkářské a automobilové firmy. Zajímavostí ve výrobním programu až do roku 1995 byly hračky pro děti, původně z pryže, ale později z PVC a polyetylénu.

Produkty skupiny AUTOMOTIVE dnes nachází své uplatnění v interiéru osobních i nákladních aut a užitkových vozidlech, jako jsou např. vysokozdvižné vozíky apod. Portfolio výrobků tvoří sluneční clony, pěnové, EPP a plastové díly a autokoberce, které jsou vyráběny v Břeclavi, Jaroměři, Třebíči, Myjavě a Rožnově pod Radhoštěm.

STRATEGICKÝ NÁKUPCE

GUMOTEX Divize Automotive hledá nového kolegu na pozici Strategický nákupce.

Náplň práce

  • vyhledává vhodné dodavatele výrobního materiálu, sjednává s nimi smlouvy
  • provádí pravidelné hodnocení dodavatelů a posuzuje způsobilost potenciálních dodavatelů
  • spolurozhoduje o nákupu materiálu v množství, termínu a kvalitě
  • zpracovává přehledy a reporty
  • spolupracuje s oddělením vývoje, logistiky a kvality

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání,
  • znalost AJ na pokročilé úrovni
  • 3 roky praxe v oboru,
  • ŘP. sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat
  • znalost práce na PC – Excel, Word, Power Point,
  • samostatnost, zodpovědnost, týmovost
  • vyjednávací a komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu

Výhodou

  • Znalost NJ

Nabízíme

  • 5 dní benefitního volna navíc
  • mimořádné finanční odměny a bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
  • benefitní systém tzv. Cafeterie
  • příspěvek na stravování
  • možnost rozvoje a vzdělávání

Společnost
GUMOTEX, akciová společnost
Adresa
Mládežnická 3062/3a, Břeclav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Nákup, Výroba a průmysl, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GUMOTEX, akciová společnost, Jana Rožnovská