Jsme ASSIST a jako EUROPE DIGITAL HUB pracujeme pro přední francouzskou automobilku. Za více než deset let vzájemné spolupráce jsme se stali stabilním a důvěryhodným partnerem.
Podílíme se na administraci a vývoji více jak 450 aplikací na nejrůznějších platformách.
Aplikace, které tvoříme, jsou klíčové pro prodejní a dealerský business v rámci celé Evropy.

Pro nový projekt mezinárodní strategické aplikaci pro odhad nákladů v automotive (TCO) hledáme komunikativní, motivované a pohodové kolegy/kolegyně na pozici BE Developer.

Staň se součástí našeho užšího tříčlenného týmu a spolutvůrcem aplikace, která se bude používat pro podporu prodeje
připravovaných modelů. Získáš jedinečné znalosti a zkušenosti a časem se můžeš stát jedním z našich špičkových lead developerů.

Co očekáváme od naší nové posily?

Must have:

  • Java 11+, Spring Boot 2.0
  • Spring Data JPA, PostgreSQL, Liquibase, dobrá znalost SQL
  • alespoň dvouletá praxe s vývojem aplikací

Nice to have, ale můžeš se doučit na projektu:

  • Gitlab CI/CD, Docker Swarm
  • GCP (zejména BigQuery, GCS), příp. zkušenosti s Amazon Web Services
  • IDP, VAULT, HSM (Šifrování dat)
  • zkušenosti s parsováním souborů a batchovým zpracováním
  • zkušenosti s psaním unit a integračních testů
  • schopnost zorientovat se v prostředí střední aplikace a podílet se jejím vylepšování v dalších verzích

Nečekáme, že přijde rovnou superman/superwoman, ale rádi ti pomůžeme, aby ses jím/jí stal/a.

Co tě u nás čeká?

  • náplň práce: 60 % programování, 40 % analýza a meetingy
  • momentálně 100% home office, později práce v kombinovaném režimu home office/on site – pracujeme
    v budově IBC v samém centru Prahy na Florenci
  • v případě oboustranné spokojenosti získáš stabilní práci s velmi zajímavou perspektivou osobního rozvoje
  • podívej se na Atmoskop, jak se u nás lidi mají: https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2796397-assist-spol-s-r-o

A co nabízíme kromě zajímavé práce?

  • osobní rozvoj – až 6 dnů školení ročně, podpora získávání odborných certifikátů
  • ohodnocení dle schopností a praxe
  • 13. a 14. plat
  • 3 sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění 2000 Kč /měsíc
  • stravenkový paušál
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • odměny a bonusy za doporučení
  • firemní akce
  • spolupráce na HPP nebo IČO
  • pohodový tým opravdových IT nadšenců, kteří se dokážou pobavit nejen o práci

Společnost
ASSIST spol. s r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.