Do našeho týmu ALTAXO Accounting, který se zabývá kompletním vedením účetnictví a daňovým poradenstvím, hledáme na centrálu v Praze nového kolegu/kolegyni na pozici Mzdový účetní pro zpracování klientských mezd.

Budete mít na starosti především zpracování mezd společností, které mají různá spektra obchodních činností. Jedná se o komplexní zpracování externího účetnictví a dalších činností nezbytně souvisejících. Budete pracovat v příjemném prostředí společnosti, která roste o desítky procent ročně.

Náplň práce

  • kompletní zpracování mezd klientů
  • komunikace se státními institucemi
  • spolupráce při kontrolách
  • spolupráce s nadřízeným
  • poskytování poradenství klientům i kolegům v rámci týmu

Požadujeme

  • perfektní orientaci v kompletní mzdové legislativě
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
  • zkušenosti s vedením klientského účetnictví výhodou
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • profesní i finanční růst s ohledem na dosažené výsledky
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • rozšiřování znalostí a dovedností, školení
  • vlastní organizace náplně práce
  • práci v příjemném prostředí rostoucí společnosti

V případě zájmu pošlete prosím spolu se CV v českém jazyce s krátkým motivačním dopisem.

Společnost
ALTAXO Accounting s.r.o.
Adresa
Sokolovská 131/86, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ALTAXO Accounting s.r.o., Mariya Marchuk