Co vás čeká

Tvorba ročních plánů a rozpočtů včetně jejich zpracování a reportingu.

Vyhodnocování rizikovosti jednotlivých projektů.

Spolupráce s oddělením controllingu, zpracování analýz, vyhodnocování.

Zodpovědnost za zabezpečení ekonomické a finanční stability a trvalého růstu zisku společnosti.

Zajišťování aktuálních zpráv o stavu finančních zdrojů a výsledcích podnikového hospodaření.

Poskytování finančních analýz a doporučení pro rozhodování managementu organizace.

Reprezentování organizace na jednáních s obchodními partnery a dalšími subjekty (auditorskými, daňovými a účetními orgány).

Řízení a kontrolování bezpečnosti a hygieny práce.

Koordinace vedení příslušné dokumentace.

Komunikace a spolupráce napříč společností, účast na poradách.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vysokoškolské magisterské vzdělání, nejlépe v oboru ekonomika a management.

Znalost cizího jazyka - Aj nebo Nj na komunikativní úrovni.

Perfektní písemný a slovní projev.

Odborné znalosti zákonů v oblasti ekonomiky (účetnictví dle českých standartů a daňové problematiky)

Samostatnost, preciznost, spolehlivost, diskrétnost a loajalitu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti na stejné či obdobné pozici.

Co vám můžeme nabídnout

Stabilní zázemí české rodinné společnosti.

Příjemné pracovní prostředí.

Odpovídající finanční ohodnocení.

Společnost
SAPRIL GROUP s.r.o.
Adresa
Skyřická 221, Most – Vtelno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 55 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Ekonom, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

SAPRIL GROUP s.r.o., Simona Látková
+420 724 476 988