Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti

Službu UXtweak.com vyvíjíme 2 roky. Náš cíl je vytvořit nejlepší online službu/nástroj na testování použitelnosti (User eXperience) webových stránek/aplikací. Jsme slovenská společnost, která má víc než 50 procent zákazníků v USA, patří mezi ně HP, Groupon, Intel a univerzity jako Oxford či MIT.

Co u nás budeš dělat:

Nejsme korporát, kde první týden jen čekáš na heslo do notebooku. Jsme startup, kde budeš programovat už první hodinu od nástupu.

U nás se nenosí multitasking. Nechodí za tebou kolegové, že potřebují ještě tohle a tamto do 5 minut. Neskáčeš z jedné věci na druhou. Budeš pracovat na jednom produktu v klidu a s rozvahou.

Nebudeš se muset přizpůsobovat. Nebudeš sedět povinně v kanceláři, ani povinně doma. Vybereš si, co ti vyhovuje víc, jestli office v centru Bratislavy, Prahy nebo remote. Případně něco mezi.

Budeš navrhovat a implementovat aplikační logiku, reaktivní uživatelské rozhraní - velkého klienta (SPA, Vue.js) a odpovídající BE služby (framework nad Node.js s propojením na SQL a NoSQL databáze).

Co bys měl umět:

Na pokročilé úrovni ovládáš JavaScript & TypeScript Máš základy z Vue.js, Node.js nebo jiného JS frameworku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Práce se zkušenými developery.
  • Práce na mezinárodním projektu.
  • Svou prací budeš mít jedinečnou možnost formovat a ovlivňovat, jak bude vypadat úspěšný světový produkt.
  • Budeš mít možnost pracovat na věcech, které mají skutečný dopad.
  • Milujeme nové technologie.
  • Můžeš načerpat zkušenosti při práci s nadnárodními klienty.
  • práci na HPP (plný úvazek) nebo spolupráce na IČO
  • Prace na Home Office
  • Spolupráci na výzkumných projektech

Ostatní dovednosti

JavaScript & TypeScript - pokročilý
Vue.js & Web API - základy
NODE.JS - základy
HTML5 & CSS3 (less, SASS/SCSS)
Požadovaná délka praxe

Společnost
UXtweak j. s. a.
Adresa
Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 2 000 – 3 500 EUR / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Práce převážně z domova, Možnost si napracovat hodiny, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Věda a výzkum, Programátor, JavaScript vývojář, DevOps vývojář, Node.js vývojář, React vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

<a href="https://uxtweak.com>"UXtweak j. s. a. </a>, Lubomir Lajos
+421903053040
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.