Dceřiná společnost švýcarského koncernu KARDEX REMSTAR, celosvětového leadera a partnera na poli intra-logistických řešení a předního poskytovatele automatizovaných skladových systémů, hledá kandidáta na hlavní pracovní poměr na pozici:

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ PRO PRACOVIŠTĚ V OSTRAVĚ (30.000 - 45.000 Kč)

Náplň práce:
- Kompletní zpracování účetnictví společnosti včetně podkladů pro mzdovou účetní
- Odpovědnost za daňové záležitosti (zpracování DPH, kontrolního hlášení a další)
- Účtování přijatých faktur, pokladny, banky, cestovních příkazů atd.
- Zpracování podkladů pro externí audit a komunikace s auditory a finančními autoritami
- Komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
- Praxe min. 2 roky v podvojném účetnictví
- Znalost české daňové a účetní legislativy
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (B1)
- Dobrá znalost Microsoft Office
- Pečlivost a samostatnost
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Schopnost samostatné i týmové práce

Výhodou:
- Znalost systému SAP
- Nástup ihned

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení
- Služební mobil, notebook
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Pružná pracovní doba
- Stravenkový paušál (75 Kč/den)
- 5 týdnů dovolené
- Možnost odborného vzdělávání (kurzy)
- Příjemné pracovní prostředí
- Zázemí stabilní prosperující společnosti

Společnost
KARDEX s.r.o.
Adresa
Poděbradova 2738/16, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista, Specialista reportingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KARDEX s.r.o., Nikol Knybel