Co vás čeká

  • plánování a koordinování všech logistických aktivit spojených s řízením hmotných toků v logistickém řetězci
  • řízení, koordinace a kontrola výsledků práce svěřeného oddělení (sklad, expedice, logistika)
  • zabezpečení optimálního toku materiálu od dodavatele až k zákazníkům při respektování požadovaných termínů a množství
  • spoluúčast na plánování výroby dle požadavku zákazníků
  • řízení skladového hospodářství a optimalizace zásob
  • optimalizace nákladů na oddělení logistiky
  • zajištění a kontrola dodržování pravidel BOZP, PO a ŽP na pracovišti logistiky včetně venkovních prostorů zásobování a skladových prostor
  • kontrola termínů servisních revizí vysokozdvižných vozíků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

praxe v logistice min. 3 roky

aktivní jazykové znalosti slovem i písmem AJ nebo NJ

očekáváme pokročilou znalost MS Office a znalost SAP

odolnost vůči stresu

organizační schopnosti

manažerské dovednosti

zkušenost s vedením většího kolektivu lidí

řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič

samostatnost, časová flexibilita

čistý trestní rejstřík

vysoké pracovní nasazení

Výhodou bude, pokud budete mít

zkušenosti s vedením většího kolektivu lidí

praktické zkušenosti s inventarizací skladů, tedy nejenom účast na nich, ale i organizační schopnosti při řešení případných rozdílů.

velké plus je oprávnění VZV - není podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

Nástup možný ihned.

Stabilní zázemí rodinné české firmy.

Profesní růst a dobré platové ohodnocení.

Telefon, notebook, služební vůz.

Společnost
SAPRIL GROUP s.r.o.
Adresa
Nádražní 557, Litvínov – Horní Litvínov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Logistik, Ředitel/manažer logistiky, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

SAPRIL GROUP s.r.o., Simona Látková
+420 724 476 988