U společnosti Stavimdomy cz naleznete práci v menší firmě se stabilním zázemím.
Pracujeme na zajímavých stavbách s důrazem na kvalitu a dodržování technologií.
Zakládáme si na férovém jednání a lidském přístupu.

Pracujeme na stavbách v okolí České Lípy +cca 40km.
Kancelář a zázemí máme v České Lípě

Rozpočtář - přípravář

Náplň práce:

- Rozpočtování staveb - sestavování výkazů výměr, oceňování slepých rozpočtů

- Příprava staveb - poptávky a objednávky k dodavatelům, výběrová řízení dodavatelů

- Vedení stavby jako manažer projektu - není podmínkou

Nabízíme:

- Plat 32.000 - 48.000,- s možností růstu dle tvého nasazení a aktivity ve společnosti

- Prémie dle hospodářských výsledků staveb a celé firmy

- Automobil k osobnímu užívání

- Mobil + PC

- Možnost občasné práce z domova

- Možnost dovolené i v letní sezóně - máme řešenu zastupitelnos

- Práce s moderním sw a ekonomickými systémy

- Pracoviště v České Lípě

Požadujeme:

- Praxi v oboru min. 1 rok

- Umět číst v projektu

- Zručnost práce na PC

Druh pracovního poměru:

- HPP

- Možnost externí spolupráce

Společnost
Stavimdomy cz s.r.o.
Adresa
Česká Lípa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 32 000 – 48 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Stavimdomy cz s.r.o., Josef Špindler
606 742 342
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.