Jsme investiční skupina Comfort Finance Group CFG úspěšně působící
na českém trhu od roku 2012. Orientujeme se na poskytování produktů zajištěných nemovitostmi a investováním do nemovitostí alokovaných v ČR. Využíváme při tom expertízy a síly investiční skupiny vykupovat nemovitosti za výhodnějších podmínek, než nabízí běžný trh. Součástí skupiny je vlastní Advokátní kancelář Vinohradská, která zajišťuje klientům komplexní finanční i právní poradenství.

JUNIOR PODNIKOVÝ PRÁVNÍK

Aktuálně hledáme posilu do našeho právního týmu.

Náplň práce:

  • právní podpora vedení společnosti Comfort Finance Group
  • příprava smluv s klienty a obchodními partnery, - revize návrhů smluv a jiných dokumentů
  • příprava a připomínkování vnitřních předpisů, sledování změn v legislativě a judikatuře
  • spolupráce na tvorbě nových produktů v rámci investiční skupiny
  • komunikace se soudy, správními orgány a regulátory, včetně ČNB

Očekáváme:

  • magisterské vzdělání v oboru právo na univerzitě v ČR (vhodné pro absolventy)
  • předchozí praxi ve finančním sektoru nebo advokacii
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost, schopnost organizace práce

Nabízíme:

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • velkou míru samostatnosti a seberealizace
  • plně hrazenou Multisport kartu/benefit kartu
  • stravenkový paušál
  • ovoce a nápoje na pracovišti
  • přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu

Společnost
COMFORT FINANCE GROUP
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Comfort Finance Group, Jana Blechová