Česká centra, příspěvková organizace MZV ČR, vyhlašují výběrové řízení na pozici

Manažer/ka hotelového úseku pro Český dům Moskva

Co bude vaším úkolem:

  • řídit hotelový úsek Českého domu v Moskvě;
  • kontrola peněžních toků;
  • hlídání nákladů;
  • vyhodnocování efektivity nabídek a poptávek služeb
  • spolupráce se ZÚ ČR Moskva.

Co očekáváme:

  • zkušenost s vedením gastronomického úseku min. 3 roky (pozice F&B manager);
  • reprezentativní vystupování ;
  • znalost cenotvoreb, inventur, hlídaní F&B cost;
  • zkušenosti vedení menšího týmu min. 5 let (mezinárodní zkušenost výhodou);
  • orientaci v hotelovém prostředí, praxe v gastronomii či hotelnictví;
  • zájem aplikovat nové trendy v gastronomii a pohostinství;
  • týmového hráče schopného flexibilně řešit problémy;
  • pokročilou znalost Microsoft Excel.

Vstupní předpoklady:

  • státní občanství ČR;
  • trestní bezúhonnost
  • ruský jazyk slovem i písmem na úrovni min. B1;
  • angličtina slovem i písmem na úrovni min. A2;
  • vysokoškolské vzdělání.

Co nabízíme:

  • prestižní práci v Českém domě v Moskvě;
  • možnost profesního a osobního rozvoje;
  • odpovídající platové podmínky;
  • pružnou pracovní dobu;
  • 5 týdnů dovolené.

Termín nástupu: podzim 2021

Váš profesní životopis a motivační dopis pošlete prosím emailem nejpozději do 30. 4. 2021. Zasláním Vašeho profesního životopisu Českým centrům dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v databázi uchazečů výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení.

Platové podmínky: 11. platová třída (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění), příplatek za vedení a možnost přiznání osobního ohodnocení, valutová náhrada dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., v platném znění. Před-výjezdová příprava na zkrácený úvazek je pro období 4-5 měsíců zařazena v 9. platové třídě.

Společnost
Česká centra
Adresa
Moskva, Rusko (Evropská část)
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Ruština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Gastronomie a pohostinství, Státní a veřejná správa, Ředitel/manažer hotelu, Vedoucí provozu, F&B Manager, Vedoucí odboru/oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel