Skupina ASTRON, holding s vedoucím postavením na tuzemském polygrafickém trhu, s širokou nabídkou výrobků a služeb v oblasti digitálního, ofsetového a velkoformátového tisku, lehké kartonáže, POS a 3D produktů, BTL/DTP a grafiky, hledá vhodného kandidáta pro posílení týmu

IT specialista Praha

Vaším úkolem bude:

* Aktivní spolupráce s ostatními členy IT týmu na plnění všech úkolů
* Poskytování podpory uživatelům
* Správa síťové a serverové infrastruktury a cloudového prostředí v centrale Praze Kbelich

* Spolupráce na zajišťování činností v rámci IT a údržby zařízení na pobočce společnosti v zámeckém hotelu Ratměřice
* Rutinní úkony v rámci pracovního nasazení, aktualizace, monitoring, vzdálená správa
* Instalace, konfigurace a správa pracovních stanic včetně aplikací

* Zálohování dat, zajišťování síťové bezpečnosti

* Spolupráce na probíhajících i nových projektech v oblasti IT

* Prostor pro seberealizaci

Na tuto pozici hledáme kolegu, který:

* má minimálně 3 roky praxe v oblasti IT
* má min. SŠ vzdělání technického směru

* je schopen pracovat samostatně a efektivně
* je flexibilní

* má zkušenosti v oblasti správy VMWare, O365, MS Windows Server, Active Directory, Exchange, Windows 10, znalost Active Directory, terminálového serveru

* Znalosti OS Linux, grafických programů a alespoň základní znalosti programování považujeme za výhodu

Co vám můžeme nabídnout?

* na této pozici Vás důkladně a intenzivně zaškolíme (nemusíte se bát, že něco nezvládnete)
* pomoc od kolegů profesionálů, kteří Vás vždy podrží a poradí

* Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou
* Práci v týmu aktivních a schopných lidí
* Pracoviště v sídle společnosti v Praze - Kbelích

* Motivující mzdové ohodnocení
* Mobilní telefon

Osobní údaje, které nám zašlete v odpovědi na inzerát, slouží výhradně pro účely našeho interního výběrového řízení, nebudou předávány třetím osobám, a v případě, že nedojde k navázání smluvního vztahu s naší společností, budou neprodleně odstraněny z našich databází.

Společnost
ASTRON print, s.r.o.
Adresa
Mladoboleslavská 1128, Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ASTRON hotels, s.r.o., Alena Žáková