Regionální poradenská agentura, s.r.o., jednička na trhu dotačního poradenství, hledá posily do svého týmu zpracovávajícího žádosti o dotace klientů z řad municipalit a životního prostředí.

Hledáme kolegy s touhou něco dokázat ve vysoce perspektivním oboru – díky kombinaci EU fondů a národních prostředků, bude v následujících letech rozdáván rekordní objem dotací.

Otevíráme taky částečné úvazky, ale hlavně hledáme kolegy na plný úvazek.

Co můžeš od práce očekávat:

Práce na pozici projektového manažera v sobě kloubí několik různých profesí, které Tě kvalitně připraví na další kariéru nejen v naší společnosti, ale v mnoha dalších oblastech.

Jedná se o kombinaci obchodních, manažerských, exekutivních a poradenských kompetencí, které získáš zapojením ve všech fázích zakázky, tedy od jeho akvizice až po předání výsledku spokojenému klientovi.

Profil našeho zaměstnance odpovídá komunikativnímu, organizačně schopnému odborníkovi, který je schopný vést jednání s řediteli a starosty.

Co ti nabízíme:

Chceme tě začlenit do mladého kolektivu, který je tvořen našimi odchovanci.

Všem svým zaměstnancům nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce s jasnou vidinou karierního postupu.

Můžeme ti slíbit nikdy nekončící příval nových různorodých projektů, díky kterým se pro tebe práce nestane každodenní rutinou. Po zapracování na tebe bude delegována větší míra samostatnosti a odpovědnosti.

Co od tebe očekáváme:

Ve zkratce musíš chtít pracovat a dělat svoji práci dobře, víc ani míň od tebe nechceme. Neřešíme jestli dopoledne nebo odpoledne.

Velkou výhodou je jakákoliv zkušenost s dotačním poradenstvím ve sféře obcí, škol nebo životního prostředí.

Výkony jsou u nás však odměňovány a tomu odpovídá i vícesložková mzda.

Samozřejmostí je i bohatá nabídka firemních benefitů.


Informace o pozici

Společnost
Regionální poradenská agentura, s.r.o.
Adresa
Starobrněnská 690/20, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Administrativní pracovník, Ekonom, Finanční analytik, Project Manager, Referent, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Regionální poradenská agentura, s.r.o., Richard Budzak
732 226 134