Technická podpora vývoje závodního motoru - Motorsport

Jsme malá nezávislá společnost specializující se na konstrukční práce pro automobilový, zbrojní a spotřební průmysl, na konstrukci jednoúčelových strojů, zařízení a měřících přípravků. Rádi bychom rozšířili náš team o kolegyni/kolegu.

Technická podpora vývoje závodního motoru a příslušenství

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Spolupráce v mezinárodním vývojovém teamu "motorářů" se zodpovědností za:

  • Správu, údržbu a aktualizaci konstrukčních dat v PLM systému PTC/Windchill
  • Podporu konstruktérů při přípravách testů a závodů
  • Teamovou spoluúčast na přípravě mezinárodních homologací motoru a jeho příslušenství
  • Tvorbu zpráv a prezentací pro kolegy z teamu a pro management

Tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace dílů a dílčích sestav závodního motoru a příslušenství

POŽADUJEME:

  • VŠ – fakulta strojní
  • Znalost 3D systému Pro/Engineer, CREO nebo CATIA
  • Znalost PLM systému PTC/Windchill
  • Schopnost čtení a porozumění výkresové dokumentace (tolerance, GD&T, drsnosti povrchů,...)
  • Znalost AJ na dobré úrovni (osobní jednání, telefonické konference, e-mail)
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Schopnost systémové a teamové práce
  • Chuť učit se novým věcem
  • Dobrou znalost MS Office (Outlook, Word, Excel, Skype, Teams)
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Práci v zajímavém oboru
  • Využití moderních technologií pro modelování, výrobu, analýzy a měření
  • Podporu kolektivu špičkových odborníků ve svých oborech
  • Příspěvek na stravné
  • Služební telefon a PC
  • Zajímavý plat
  • Možnost práce z domova
  • Možnost práce i na bázi OSVČ
  • Zaškolení a v začátcích on-line podporu zkušených kolegů
  • V případě potřeby příspěvek na ubytování

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • Mladá Boleslav

DATUM NÁSTUPU:

  • Dle dohody, od 07/2021

Společnost
BRAINSPIN s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Auto - moto, Technik, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

BRAINSPIN s.r.o., Ing. Michal Kovařík
+420 605 518 016