Ventia CZ je projekční společnost, která se zabývá navrhováním a projektování komplexních technologických celků budov pro významné pražské developery, architekty a energetické společnosti. Pro své náročné zákazníky hledáme kvalitní posilu týmu na pozici seniorního technického konzultanta, který pomůže rychle rostoucímu týmu.

Náplň práce

Koncepční navrhování a projektová exekuce komplexního TZB budov

Tvorba variantních řešení, výpočtových podkladů pro investory se zohledněním principů moderní energetiky zdrojové i distribuční části

Spolupodílení se na projekční části - spolupráce s týmem projektantů

Účast na technických jednáních se zákazníkem, autorský a technický dozor

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Komplexní znalost oblastí vzduchotechnika, chlazení, teplo a tep.čerpadla, fotovoltaika, kogenerace, MaR

Schopnost celostního přístupu, pochopení souvztažností mezi profesemi a schopnost formulovat výstupy

SŠ nebo VŠ (obor TZB nebo stavba)

Seniorní zkušenost - 7- 10 let praxe nebo práce na komplexních energetických projektech

Výhodou bude, pokud budete umět

BIM (Revit), Autorizace ČKAIT, Řidičský průkaz

Co vám můžeme nabídnout

Odpovědnou, ale tvůrčí roli

Mimořádnou dynamiku společnosti s rychlým růstem a možnost účastnit se nejlepších českých projektů

Možnost vzdálené spolupráce

Benefit vázaný na úspěšné ukončené projekty

Těšíme se na případnou spolupráci.

Společnost
Ventia CZ s.r.o.
Adresa
Roháčova 145/14, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Vrcholový management, Energetik, Technik v energetice, Vývojový technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ventia CZ s.r.o., Alena Svobodová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.