CITIC Europe Holdings a. s. (zkráceně CITIC Europe), jakožto platforma pro investiční aktivity holdingu v Evropě, je plně vlastněna hongkongskou společností Rainbow Wisdom Investments Ltd. patřící do skupiny CITIC Group. Společnost CITIC Europe se již plně etablovala v České republice s cílem rozšířit zde své obchodní aktivity a podpořit česko-čínskou obchodní a ekonomickou spolupráci. CITIC Europe spolu se svými partnery hledá obchodní příležitosti nejen v regionu střední a východní Evropy, ale po celém evropském kontinentu.
CITIC Europe Holdings a. s. se již stala významnou společností vlastněnou čínským kapitálem v České republice. Společnost podniká v mnoha oborech, mezi které patří finance, nemovitosti, hotelnictví, strojírenství, pivovarnictví, turistický ruch, letectví, média či sport.

Compliance and Risk Officer

Máte-li chuť vytvořit systém Compliance a Risk téměr od nuly, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co Vás čeká

  • Návrh a implementace systému podpory Compliance a Risk
  • Návrh či revize zásad tak, aby byly v souladu s interními standardy s právními předpisy a interními pravidly mateřské společnosti a jejich propojení s interními procesy a postupy společnosti
  • Komunikace s interním a externím auditem, spolupráce s ostatními odděleními a s oddělením Compliance mateřské společnosti
  • Proaktivní vyhledávání konfliktů a reportování výsledků analýzy za účelem identifikace slabin a konfliktů v oblastech dodržování předpisů a kontroly rizik zjištěných v procesech, postupech a dokumentech
  • Management rizik či porušování předpisů v oblasti Compliance a Risk
  • Poradenství, školení, monitoring a reporting v oblasti Compliance a Risk
  • Poradenství a školení zaměstnancům v oblasti Compliance a Risk předpisů a postupů
  • Konzultace otázek z dané oblasti se zaměstnanci společnosti a s dceřinými společnostmi

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti s Compliance a Risk managementem
  • Obecná znalost legislativy ČR
  • Znalost problematiky Compliance, Risk, AML
  • Vynikající schopnost komunikace a týmové práce
  • Analytické myšlení
  • Znalost češtiny a angličtiny
  • VŠ právnické nebo ekonomické vzdělání
  • Znalost práce na PC

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Předchozí zkušenosti z pozice v oblasti Compliance a Risk

Co Vám můžeme nabídnout

  • Kancelář v atraktivní historické budově v centru Prahy (na metru A, B, C)
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Sehraný a přátelský tým
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • Home office během covidu
  • Vstupenky na sport a kulturu
  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro celou rodinu
  • Obědy přímo na pracovišti

Společnost
CITIC Europe Holdings a.s.
Adresa
Nekázanka 858/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Risk Manager, Compliance officer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel