Skupina SATPO působí na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994. Převážně v Praze se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí. Sídlo společnosti je v Praze 5 (10 min. metro „B“ Anděl). Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

IT projektový manažer

Náplň práce/ kompetence/ odpovědnosti:

Řízení IT projektů

  • Vedení středních IT projektů ve všech jeho fázích (DMAIC), včetně projektové dokumentace, řízení a správy změnových požadavků

Aktuální projekt 2021-23: poptávka, řešení a implementace CRM a ERP

  • Řízení projektů rozvoje stávajících IT systémů, vývoj a implementace řešení realizovaných externích dodavatelem (MS Project, MS Sharepoint, MS Dynamics365 BC, MS Dynamics 365 CE)
  • Analýza, řízení projektů nových IT systémů

IT politika a standardy

  • IT politika a standardy
  • User set-up policy
  • IT Security Policy
  • IT Architecture (Server Policy)
  • Licence Policy

Ostatní

  • Udržování a rozvoj vazeb mezi systémy

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Prokazatelná zkušenost s řízením projektů v IT oblasti, implementací CRM / ERP
  • Prokazatelná zkušenost s implementací IT policy & standards
  • Znalost principů IT Security / Microsoft Office 365 a licencování
  • Znalost principů IT architektury výhodou
  • Pracujeme se systémy/programy/aplikacemi: MS Project, MS Sharepoint, MS Azure, MS Intune, MS Access, PowerBI, PowerApps, MS Dynamics365 BC, MS Dynamics 365 CE, Active Directory SSRS, MySQL, VBA, PowerShell, MS Visio, Enterprise Architect, Visual Studio – jejich znalost je výhodou

Nabízíme:

  • Atraktivní práci ve stabilní firmě
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce na zajímavých projektech
  • Možnost občasné práce z domova

Společnost
SATPO management, s.r.o.
Adresa
Holečkova 3331/35, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SATPO management, s.r.o., Anna Lebedeva
606 756 688