Jsme BONA, o.p.s. - organizace, která podporuje lidi s duševním onemocněním poskytováním sociálních služeb a jejich zaměstnáváním. Máme více než dvacetileté zkušenosti s podporou lidí s duševním onemocněním a velkou mírou se podílíme na transformaci psychiatrické péče.

Mistr úklidových zakázek

Co vás čeká

Mistr chráněného pracoviště BONA,o.p.s. zajišťuje především chod pracoviště po stránce řemeslné/technické a také po stránce organizace práce a to v přímé spolupráci s týmem pracovních konzultantů. Rovněž se podílí na plnění mimořádných úkolů, které souvisí s jeho pracovním zařazením. Pravidelně bude vést tým kolegů v počtu obyčejně do 8 lidí a to nejčastěji při plnění úklidových zakázek souvisejících s údržbou společných prostor bytových domů(mytí schodů,oken,výtahů,prostor kolem domů atp).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pozice je určena pouze pro osoby s přiznanou invaliditou(OZP)

Nutná je schopnost komunikovat s vedením

Důležitá je dovednost vést tým lidí

Empatie (práce v kolektivu osob s duševním onemocněním)

Fyzická zdatnost-domy mají někdy i deset pater.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenost s úklidovými zakázkami

Zkušenost s vedením kolegů

Co vám můžeme nabídnout

Bezpečné prostředí a zázemí dlouholeté organizace BONA,o.p.s.

Intervize

Podporu týmu pracovních konzultantů.

Mobilní telefon

Pracovní oblečení

Pracovní úvazek: 0.5

Odpovídající platové ohodnocení

Společnost
BONA, o.p.s.
Adresa
Čimická 223/104, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 9 000 – 10 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Uklízečka, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.