Tiskárna Grafico s.r.o., patřící již několik let mezi nejvýznamnější polygrafické společnosti v Česku, hledá do svých řad šikovného kolegu/kolegyni na pozici Tiskař/ka na moderních ofsetových tiskových strojích. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr.

Požadavky:

- Praxe – nutnost praxe na ofsetových tiskových strojích,

- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny – krátký/dlouhý týden)

- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.

Náplň práce:

- Obsluha ofsetového tiskového stroje a jeho údržba (tiskové stroje Heidelberg, Komori),

- Kontrola kvality jednotlivých výrobních operací,

- Dodržování pracovních a technologických postupů.

Nabízíme:

- Motivující finanční ohodnocení, včetně bonusové složky,

- zajištění ubytování v blízkosti výkonu zaměstnání,

- možnost zaměstnat i partnera/partnerku,

- mladý kolektiv,

- přátelské prostředí,

- zvýhodněné stravování v místě výkonu práce,

- zvýhodněný mobilní tarif.

Nástup:

Termín nástupu dohodou

Společnost
TISKÁRNA GRAFICO s.r.o.
Adresa
U Panského mlýna 1438/33, Opava – Kylešovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 32 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Tiskař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TISKÁRNA GRAFICO s.r.o., Martin Veverka
+420 731 129 726