Vyhráli jsme soutěž Kanceláře roku v kategorii Média a Marketing. Byli jsme oceněni pro výjimečné kancelářské interiéry jako společnost, která investuje do svých lidí prostřednictvím atmosféry a kvality pracovního prostředí. Přijďte se přesvědčit. Třeba na dobrou kávu.

RETAIL DESIGNER V RESPEKTOVANÉ KOMUNIKAČNÍ AGENTUŘE

Motivační dopis pro budoucího kolegu:

Ahoj, za patnáct let od založení agentury se nám podařilo mnohé. Vymyslet mimozemšťana Alzu, z kuchyní Oresi udělat jedničku na trhu, zvítězit v prestižní soutěži „Kanceláře roku 2017“, a v roce 2020, navzdory korona krizi a klesajícímu trhu, jsme vyrostli o 27%. Největší radost ovšem máme z toho, že jsme obklopeni týmem osobností a skvělých lidí, se kterými pro naše klienty dokážeme dělat neuvěřitelné věci.

Dneska píšu tento dopis, protože hledám někoho opravdu speciálního.

Hledám člověka, který umí tvrdě pracovat na dosažení svých cílů. Člověka, který je opravdový profesionál v retail marketingu. Člověka, který přesně ví, jak způsobit, že vystavené zboží klienta se bude prodávat víc než konkurenční.

Hledám k sobě parťáka, který se zajímá o nejnovější technologie, inovace a trendy v retail a in-store marketingu, rád vyhledává pro klienta funkční řešení. Nezalekneš se tvorby a vymýšlení řešení do místa prodeje pro malé i velké značky, máš chuť realizovat nové interiéry i renovace?

Budeme si skvěle rozumět, pokud je pro tebe retail marketing, kreativní tvorba a poradenství klientovi opravdu srdeční záležitostí, máš obecně smysl pro design, chceš se dále vzdělávat a účastnit se nejrůznějších veletrhů a konferencí týkajících se retailu a in-store.

U nás není důležité všechno ihned umět, ale hodně chtít.

Jestli jsi to ty, koho hledám, jestli se chceš podílet na dalších skvělých projektech, které připravujeme, pošli mi, prosím, na oplátku svůj motivační dopis a životopis. Všechno si pečlivě přečtu a budu se těšit na setkání a skvělou kávu v nejkrásnějších kancelářích v Česku.

Milan Drozen, spolumajitel CZECH PROMOTION


Informace o pozici

Společnost
CZECH PROMOTION group, s.r.o.
Adresa
Thámova 289/13, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Designer, Specialista marketingu, Merchandiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CZECH PROMOTION group, s.r.o., Simona Vacková