Humanus Personalservice GmbH. Název je poslání. Naším posláním je férové ​​zprostředkování práce pro pracovníky z Evropy. Jsme v současnosti zaměstnavatelem přes 450 lidí. Prostřednictvím našich poboček v jiných zemích EU hledáme vhodný kvalifikovaný personál.
Známé středně velké společnosti využívají naše zkušenosti při náboru kvalifikovaných specialistů pro průmysl a obchod.
Tímto způsobem vědomě přebíráme odpovědnost nejen vůči uchazečům o práci, ale i vůči společnostem, se kterými spolupracujeme. Naše know-how, kompetence a nadšení pro práci dělají naši odbornost tak přesvědčivou.
Váš tým Humanus Personalservice GmbH

Automechanik osobních / nákladních vozů

Co vás čeká

Oprava osobních / nákladních vozů, analýza chyb a následná oprava

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- skusenosti na výse uvedené pozici
- německy jazyk na bázi lehké komunikacie

Co vám můžeme nabídnout

Zaměstnanecké výhody, benefity
německá pracovní smlouva
25 dní dovolené
vánoční prémie
úrazové pojištění
jednorázový tankovací příspěvek
celoroční prémie za docházku bez PN
péče v rodném jazyce
dětské přídavky
zabezpečení ubytování
zdravotní poitenie

Společnost
Humanus Personalservice GmbH
Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 2 300 – 2 500 EUR / měsíc
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Zákaznický servis, Auto - moto, Automechanik, Autoelektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Humanus Personalservice GmbH, Darius Stanko