Stabilní rodinná firma s tradicí, která je uznávaným specialistou v oblasti výroby luxusního drobného sortimentu nabízí proaktivnímu a manažersky zdatnému kandidátovi pozici:

VEDOUCÍ / MANAŽER VÝROBY

Vaším úkolem na této pozici bude:

  • vedení organizace a optimalizace svěřené výroby (cca 100 zaměstnanců);
  • odpovědnost za celkovou strategii i operativu výroby, kvalitu a plnění výrobního plánu;
  • nastavování nových zákaznických požadavků do výroby;
  • zajištění efektivity výrobních procesů;
  • pravidelná komunikace s dalšími odděleními, zákazníky a dodavateli;
  • vyhodnocování procesů a výsledků výroby, zpracování reportů pro mateřskou společnost v Německu.

Od vhodného kandidáta očekáváme:

  • relevantní zkušenosti a orientace ve výrobní oblasti;
  • silný leadership a schopnost vést tým ve výrobním závodě;
  • pragmatický, na výsledek orientovaný přístup zaměřený na a optimalizaci výrobních procesů;
  • flexibilní a nadšený přístup ke změnám a požadavkům náročných zákazníků;
  • pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka.

Nabízíme Vám skvělou příležitost uplatnit a dále rozvíjet své zkušenosti z oblasti výroby a vedení týmů. Budete mít možnost pracovat na samostatné a zodpovědné pozici ve špičkovém prostředí mezinárodní středně velké firmy ve Středočeském kraji a dostat se k zajímavému platové ohodnocení a benefitům.

Těšíme se s diskrétností na Váš zájem a strukturovaný životopis. Pokud Vás nabídka zaujala a chcete, abychom Vás kontovali přímo my, neváhejte poslat mail nebo zavolat na tf + 420 602 233 515, Naďa Štullerová.

Společnost
ACE Consulting, s.r.o.
Address
Praha
Required education: Bachelor's
Required languages: English (Intermediate) or German (Intermediate)
Benefits: Bonuses, Cell phone, Notebook, Holidays 5 weeks, Individual schedules of working hours, Self-organization of the job
Listed in: Chemical industry, Publishing, press, and printing, Manufacturing and industry, Production Manager, Associate producer
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Recruitment agency

ACE Consulting, s.r.o., Naďa Štullerová
Konviktská 24, 11000 Praha, ČR
+420 602 233 515