Humanus Personalservice GmbH. Název je poslání. Naším posláním je férové ​​zprostředkování práce pro pracovníky z Evropy. Jsme v současnosti zaměstnavatelem přes 450 lidí. Prostřednictvím našich poboček v jiných zemích EU hledáme vhodný kvalifikovaný personál.
Známé středně velké společnosti využívají naše zkušenosti při náboru kvalifikovaných specialistů pro průmysl a obchod.
Tímto způsobem vědomě přebíráme odpovědnost nejen vůči uchazečům o práci, ale i vůči společnostem, se kterými spolupracujeme. Naše know-how, kompetence a nadšení pro práci dělají naši odbornost tak přesvědčivou.
Váš tým Humanus Personalservice GmbH

CNC Frézař

Co vás čeká

1. Zpracování obrobků pomocí CNC fréz
2. Výběr formy podle objednávky a nastavení stroje
3. Práce s CNC frézami Siemens
4. Kontrola kvality hotových obrobků
5. Práce podle výrobního a zkušebního plánu
6. Provádění přepracování (např. Odhrotování nebo zahloubení)
7. Provádění drobných údržbářských a opravářských prací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Základní komunikace v NJ
- praxe v oboru min. 3r.

Co vám můžeme nabídnout

Německá pracovní smlouva
25 dní dovolené
vánoční prémie
úrazové pojištění
jednorázový tankovací příspěvek
celoroční prémie za docházku bez PN
péče v rodném jazyce
dětské přídavky
zabezpečení ubytování
zdravotní poitenie

Společnost
Humanus Personalservice GmbH
Adresa
Německo
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 2 300 – 2 400 EUR / měsíc
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Operátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Humanus Personalservice GmbH, Darius Stanko
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.