Společnost DONART production s.r.o. se několik let soustředila na komerční tvorbu filmů. Od roku 2019 se přeorientovala na tvorbu celovečerních dokumentů a filmů s přímým dopadem na společnost. V současné době natáčíme film Promlčeno s Karlem Rodenem v hlavní roli, který v Čechách otevře diskuzi na téma promlčených vražd. Současně točíme dokument o zneužití moci orgány činnými v trestním řízení v nejsledovanější trestní kauze posledních 10 let. V rámci mezinárodní distribuce připravujeme ve spolupráci s britskou produkcí Alamo Pictures celovečerní dokument Organ Snatch, který mapuje transformaci obchodu s orgány v posledních pěti letech. V září tohoto roku, natáčíme dokument Royal Dogs, jehož součástí je i královská rodina Velké Británie. Tvůrce projektu je britský režisér nominovaný na cenu BAFTA, Paul Crompton. Součástí tohoto dokumentu s celosvětovou distribucí je participace britské BBC nebo největší kynologické organizace na světě, či dokonce účast člena královské rodiny přímo v dokumentu. Ve spolupráci s belgickými novináři rovněž rozplétáme globální pedofilní síť jejíž součástí jsou vlivní ústavní činitelé z různých koutů světa. V současné době připravujeme 3 české a 3 mezinárodní projekty. Pracujeme s nejuznávanějšími českými a oceňovanými světovými tvůrci. Kromě celovečerních filmů tvoříme reklamy a děláme zakázková videa. Součástí našich týmu jsou ti nejlepší lidé z oboru.

Práce snů pro contenťáky u top české filmové produkce.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni pro vytváření obsahu a správu sociálních sítí několika plánovaných celovečerních filmů. Naše pozice ti sedne, pokud jsi kreativní duše, víš jak vytvářet content pro sociální sítě, umíš komunikovat s publikem a tvé srdce hoří pro film.

Budeš důležitou součástí malého, univerzálně založeného marketingového týmu. Bude se ti s námi pracovat dobře, pokud jsi aktivní, komunikativní člověk, co umí zodpovědně přiložit ruku k dílu a neustále hledá nové nápady, které u nás není problém přetavit do praxe. Posunujeme věci od nápadu do praxe bez složité struktury korporátních mezičlánků, potřebujeme často rychle reagovat v čase. Nehledáme managerské typy, ale hands-on kreativce, kteří dají naším sociálním sítím duši a dokáží si poradit i s přípravou grafiky, fotek a videa a to i prezentací (InDesign, Photoshop).

Nechceme jen komunikovat o filmu ven, toužíme po tom vtáhnout naše fanoušky na sítích do děje a být jedním z nich. Cílem je vytvořit komunitu, která se stane už od začátku (klidně půl roku až rok před uvedením filmu do kin) součástí filmu, nabalí na sebe další fanoušky a díky našim sítím se bude těšit na každý náš další post. Znamená to neúnavně sbírat a vymýšlet content uvnitř i vně firmy, jít s kůží na trh, přicházet s novými nápady, občas i fotit. A pak následně tvořit posty pro všechna naše soc. média (Facebook, Instagram).

Server máme našlápnutý materiálem, točíme top české filmy, je odkud brát, ale především čekáme, že nová kolegyně/kolega si bude content vytvářet/nacházet sama/sám. A pro všechny nové nápady máme k ruce i profi kameramana a střižnu, těšíme se na tvé nové nápady. Práce lze dělat na střídačku z domova, v terénu a v našich kancelářích s krásným výhledem. Ze začátku klidně part time, později čekáme v rámci týdne plné nasazení.

Mrkni na nše webovky a sociální sítě. Dává ti to smysl? Napiš nám a pošli CV!


Informace o pozici

Společnost
DonArt production, s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

DonArt production, s.r.o., Mgr. Dominika Kubová
739 266 171