Witty Trade je distributorem mobilních telefonů a zařízení konceptu Internet of Things (IoT). Na nejvyšší partnerské úrovni působíme coby oficiální distributor značek Xiaomi, Roidmi, Huami, 360, Yeelight, 1More a dalších uznávaných výrobců. Již od svého vzniku v roce 2011 si udržujeme pozici jednoho z klíčových českých distributorů elektroniky.

Chcete být součástí naší společnosti a máte ambici s námi budovat a posilovat značku? Přidejte se do našeho týmu!

Social Media Manager

Pojďte dát své práci Like! :)

Co vás čeká

  • Řízení externí agentury
  • Kompletní správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn)
  • Lokální tvorba obsahu pro sociální sítě (focení, natáčení)
  • Plánování, tvorba a exekuce kampaní
  • Nastavení strategie a následná kontrola agentury
  • Plánování rozpočtů, jejich tvorba a následná kontrola
  • Ads management (plánování investic do reklamy na sociálních sítích)
  • Pravidelný reporting výsledků na měsíční bázi i jednotlivých kampaní
  • Spolupráce v týmu i s kolegy z ostatních oddělení (Sales, Retail, E-commerce)
  • Sledování trendů v oblasti sociálních sítí
  • Customer Care (kontrola agentury a měsíční reporting)
  • Influencer marketing (plánování a výběr influencerů pro jednotlivé značky a kampaně)

Co od Vás očekáváme

  • Zkušenost s vedením agentury z pozice zadavatele - minimálně 2 roky
  • Zkušenost se správou sociálních sítí a plánováním kampaní
  • Copywriting výhodou
  • Zkušenost s influencer marketingem výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Profesionální vystupování, komunikativnost, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v dynamickém a mladém kolektivu v rychle rostoucí společnosti
  • různorodou práci a s tím související možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní notebook, služební telefon
  • nástup dohodou, ideálně ihned

Společně s CV, prosím zašlete portfolio Vaší práce (odkazy na sociální sítě, které jste spravovali).

Společnost
Witty Trade s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Specialista PR, Specialista marketingu, Category Manager, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel