Jsme ryze česká společnost, která vznikla v roce 1991 a máme zhruba 900 zaměstnanců. Zabýváme se poskytováním komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí, zahradnických a úklidových služeb, dopravě a dalších oblastech.

Uklízeč/ka brigádně - Nový Knín

Přijmeme brigádníka/brigádnici na pozici úklidu budovy České pošty .

Náplň práce:

  • úklid Po-Pá

Nabízíme:

  • Odměna: 1.000 Kč/měsíc
  • Nástup možný IHNED

Požadujeme:

  • Věk nad 18 let
  • Trestní bezúhonnost

Zaujala Vás nabídka dlouhodobé brigády? K odpovědi na tuto nabídku, prosím vložte Váš aktuální životopis nebo volejte paní Kozákové 724 794 583.

Společnost
CENTRA a.s.
Adresa
náměstí Jiřího z Poděbrad 2, Nový Knín
Plat
Plat: 1 000 Kč / jednorázově
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 4.5.2021 – 31.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

CENTRA a.s., Andrea Kozáková
724 794 583
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.