Jsme IQVIA, americká společnost působící ve vice než 100 zemích světa, s víc jak 60 000 zaměstnanci celosvětově a 200 zaměstnanci v České republice. Jsme leaderem v oblasti outsourcovaného řešení pro farmaceutické společnosti.

Data Analyst - Client Service

Budete partnerem pro zákazníka, na kterého se může spolehnout a který mu poradí s našimi produkty.

Není potřeba znát vše nazpaměť, stačí umět strukturovaně komunikovat jak v rámci společnosti tak směrem k zákazníkovi.

Co vás čeká

  • Komunikace se zákazníkem na denní bázi
  • Příprava pravidelných i ad-hoc reportů dle potřeb klientů - na základě požadavků klienta navrhnout vhodné řešení ve spolupráci se specialisty na danou oblast
  • Školení IQVIA produktů u zákazníka
  • Úzká spolupráce s obchodním týmem
  • Obsluha CRM a interních nástrojů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost MS Office – zejména Excel (kontingenční tabulky, vnořené funkce ) a Powerpoint, Power BI - výhodou
  • Znalost základů DAX, MDX nebo SQL výhodou
  • Zkušenost se SalesForce výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Komunikativní znalost ČJ (C1) a AJ (min.B2)
  • Analytické a logické myšlení
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Pečlivost a zodpovědnost, pro-zákaznický přístup a ochota

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možností dalšího vzdělávání a kariérního růstu
  • Služební mobil, notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění

Společnost
IQVIA Technology Solutions s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Analytik prodeje, Finanční analytik, Obchodní asistent, Odborný asistent, Statistik, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IQVIA Technology Solutions s.r.o., Silvie Latalova