Společnost Media CZ, založená v roce 1990, patří mezi významné výrobce a dodavatele zařízení a linek zaměřených na robotické a manuální nanášení lepidel, tmelů a barev v Evropě, především pro oblast automobilového, leteckého a strojírenského průmyslu. Jako součást skupiny MEDIA GROUP jsme přímým partnerem automobilových výrobců a jejich subdodavatelů v ČR, SR, Rusku, Maďarsku, Německu a Polsku. Dodávky robotizovaných pracovišť realizujeme i v dalších zemích Evropy, USA a Číně.
Vlastní vývoj a konstrukce kompletních aplikačních linek umožňují různorodou nabídku technologií pro lakovny, svařovny a montáže automobilek, dále pro lepení světel a autoskel, lakování plastů a strojních výrobků, zalévání izolačních hmot pro elektrokomponenty, dávkování a nanášení vícekomponentních lepidel, mazání výrobků a řadu dalších. Jsme také zastoupením a dodavatelem stříkacích zařízení pro barvy americké firmy GRACO pro průmysl a stavebnictví pro východní Evropu. Nově soustředíme kapacity také na oblast vývoje jednoúčelových zařízení pro potravinářský průmysl. V současnosti zaměstnáváme 70 pracovníků v šesti pobočkách v ČR a další v pobočkách v Rusku, Maďarsku a na Slovensku.

Samostatný konstruktér strojních technologií (ž/m)

Náplň práce:

  • Účast na realizaci zajímavých projektů aplikačních linek, robotických pracovišť a jednoúčelových strojů především pro nanášení lepidel, tmelů a laků v automobilovém a strojírenském průmyslu
    Samostatná konstrukční činnost v 3D CAD systému SOLIDWORKS
    Zpracovávání výrobní dokumentace
    Technická podpora při výrobě a montáži
    Správa dokumentace a provádění změn

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství
    Znalosti a zkušenosti v práci s 2D a 3D CAD, ideálně SOLIDWORKS a AUTOCAD
    Aktivní znalost anglického, eventuelně německého jazyka výhodou
    Konstrukční invenčnost a kreativitu
    Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
    Aktivní přístup k práci a flexibilitu
    Řidičský průkaz skupiny B
    Schopnost pracovat samostatně i v týmu
    Praxi ve strojírenské konstrukci
    Znalost technologie výroby a standardů v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a obsahově různorodou práci s možností podílet se na vývoji systémů pro největší automobilové výrobce, jejich subdodavatele a globální strojírenské firmy
    Možnost realizace vlastních řešení, důvěru a samostatnost
    Prostředí stabilní firmy s mezinárodním rozsahem aktivit
    Zajímavé finanční ohodnocení s doplňkovými benefity
    Práci na moderním přístrojovém a softwarovém vybavení, vývojovou zkušebnu
    Možnost dalšího rozvoje v rámci vzdělávání a školení
    Pružnou pracovní dobu
    5 týdnů dovolené
    Práci na HPP
    Nástup možný ihned nebo dle dohody
    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém nebo anglickém jazyce na kontaktní email.
    Děkujeme za Váš čas, který jste naší nabídce věnovali, a v případě Vašeho zájmu a splnění kvalifikačních předpokladů se těšíme na osobní pohovor.
    O příkladech našich aktivit si můžete přečíst zde: www.mediacz.cz

Společnost
Media CZ s.r.o.
Adresa
Liberec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.