WindowStar s.r.o.
Strkovská 297
39111 Planá nad Lužnicí

Grafik (pozice DTP)

Hledáme nového kolegu na pozici grafika - pozice DTP.

Náplň práce:

- zpracovávání požadavků dle zadání

- vytváření podkladů pro výrobu, tiskové formy a všechny požadované elektronické či analogové výstupy

Požadované znalosti:

- znalost obsluhy výpočetní techniky PC / Mac

- znalost některého z níže uvedených grafických programů

- zpracování dat a výstupů pro předtiskovou přípravu

- zkušenosti s kalibrací monitorů a vektorovým tiskem (CMYK)

Požadujeme schopnost samostatného zpracování dat, digitálních předloh či návrhů, za použití SW dle vlastního výběru, nebo vlastních zkušeností i dalších programů pro předtiskovou přípravu.

Práce s vektorovou grafikou:

- Adobe Illustrator

- Adobe InDesign

případně:

- INSCAPE

- Affinity Designer

- Affinity Publisher

Vytváření webové grafiky (práce s RGB):

- Adobe Photoshop

- Affinity Photo

- Pixelmátor

Vytváření Animací a 3D grafiky:

- Blender

- Cinema 4D

Znalosti a zkušenosti s prací ve 2D a 3D výhodou.

Nabízíme stálou a perspektivní práci v dobrém kolektivu s flexibilní pracovní dobou a možností sebevzdělávání i personálního růstu.

Adresa
Strkovská 297, Planá nad Lužnicí – Strkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel