Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Junior / Medior Linux administrátor

Pro našeho klienta, menší českou přátelskou IT společnost, s technologickým centrem v Praze, hledáme Junior nebo Medior Linux administrátory. Pozice je vhodná pro kandidáty s 1-3 roky praxe s administrací Linuxu.

Náplň práce:

Spolu s kolegy budete implementovat Linux systémy u klientů
Administrace Linuxu, virtualizace, analýza incidentů, jejich odstranění
Řešení problémů na projektech u klientů (převážně vzdáleně)
Podílení se na automatizaci
Jednání s klienty, stakeholdery i kolegy v týmu

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru s 1-3 roky praxe s administrací Linux serverů
Pro začátek nám stačí mírně pokročilá znalost Linuxu
Základní znalost některého skriptovacího jazyka - ideálně Bash (případně Perl/Python)
Základy networkingu, správa a budování IP sítě
Velmi dobré analytické schopnosti a ochotu se stále vzdělávat
Řidičský průkaz
Alespoň pasivní znalost angličtiny, komunikace jen výhodou
Plynulá čeština nebo slovenština

Nabízíme:

Přátelské prostředí, kde Vám kolegové budou pomáhat
Budova v blízkosti metra
Možnost odborného i kariérního růstu - přístup k moderním technologiím (automatizace, kontejnery, clustering, atd.)
Příjemný kolektiv a prostředí
Sdílená firemní 3D tiskárna i pro soukromé používání
Multisport karta
Výuka angličtiny
Stravenky
Smlouva na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené po prvním roce
Pracovní nástroje (notebook, telefon, atd.) samozřejmostí

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Support IS, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.