Co vás čeká:

Aktivní oslovování firem s cílem registrovat firmu do bezplatné podnikatelské soutěže.

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti

- pracovní dobu 09:00 - 16:00

- platíme za každou odpracovanou hodinu 120 Kč/netto výplaty po týdnu

- příjemné prostředí a přátelský kolektiv

- prostory společnosti jsou umístění v blízkosti centra Chodov

- nástup možný ihned

Požadujeme:

-schopnost aktivního vedení hovoru

-velmi dobré komunikační schopnosti, smysl pro týmovou spolupráci

-příjemný hlasový projev, čeština bez vad řeči

-spolehlivost a pracovitost

-uživatelskou znalost PC, práce s internetem

-odpracovat min. 30 hod/týdně

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám teď svůj životopis s telefonním číslem a domluvíme se na termínu osobního pohovoru.

Společnost
Kontaktní centrum Praha s.r.o.
Adresa
Roztylská 1860/1, Praha – Chodov
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 119 – 120 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Pracovník call centra, Prodejce po telefonu/Telesales
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 20.4.2021 – 31.5.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontaktní centrum Praha s.r.o., Slavomír Oslovič
724 182 772