Společnost NVH Czech s. r. o. je součástí mezinárodní společnosti NVH Korea, která je známá v automobilovém průmyslu jako špičkový specialista na hlukové, vibrační a tepelné součásti.
Náš podnik je novou společností této korporace, která jako první ze skupiny působí na evropském trhu, sídlí v Dobranově na Českolipsku a nyní se aktivně rozvíjí. Proto do našeho týmu stále hledáme perspektivní kolegy, kteří mají zájem budovat stabilní a prosperující společnost.

SAP specialista

Máte touhu se posouvat a učit se nové věci, jak od ostatních, tak samostatně? Ochotu sdílet svá poznání a zkušenosti s ostatními? Jste týmový hráč? Pak právě Vás hledáme. Ideálně pokud jste absolvent/ka matematiky, informatiky a podobných oborů. Nebo nás prostě přesvědč, že na to máte.

Co vás čeká

  • Návrhy a realizace vylepšení funkčnosti modulů SAP
  • Analýza, návrh, testování a implementace nových procesů
  • Řízení a realizace svěřených projektů v systému SAP
  • Návrh datových výstupů na základě zadaných požadavků
  • Řešení problémů a chyb v systému základních dat
  • Poskytování technické podpory ve spolupráci s dalšími týmy
  • Podpora klíčového uživatele

Co od Vás očekáváme

  • Zkušenost se systémem SAP
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení, proaktivní přistup k řešení problému
  • Praxi na obdobné pozici

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci v dynamickém mezinárodním prostředí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, dle zkušeností
  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
  • Příspěvek na cestu, pokud jezdíte z větší dálky
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené pro
  • Vzdělávání, kurzy seberozvoje, jazykové kurzy, certifikace .
  • Vše je jen o Vaší aktivitě stát se lepším "analytikem".

Společnost
NVH Czech s.r.o.
Adresa
Česká Lípa – Dobranov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW, Specialista ERP, Databázový administrátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NVH Czech s.r.o., Ingrid Szabóová
736 739 103