G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá kolegy níže specifikované pozice pro společnosti patřící do skupiny G4S působící na českém trhu.
G4S je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb.
Byla založena v říjnu roku 1990 v Praze a je součástí nadnárodního holdingu Group 4 Securicor operujícího ve většině zemí světa.

Bezpečnostní Pracovník - ČESKÝ KRUMLOV

Pro pracoviště v Českém Krumlově , hledáme vhodné uchazeče na pozici Bezpečnostní pracovník/Strážný

Náplň práce:

kontrola příchodů a odchodů pracovníků a návštěv
kontrola příjezdů a odjezdů všech vozidel z objektu
ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka

Nabízíme:

práce je v nepřetržitém provozu

zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti

odpovídající mzdové ohodnocení

nástup možný IHNED

Požadujeme:

komunikativnost
flexibilita
trestní bezúhonnost
profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" výhodou (možnost získat přes G4S)

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt:

Ing. Ivana Slavíková mobil: +420 724 793 669

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Ivana Slavíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.