Skupina SATPO působí na českém trhu jako developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994. Převážně v Praze se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí. Sídlo společnosti je v Praze 5 (10 min. metro „B“ Anděl). Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Realitní prodejce

Náplň práce/ kompetence/ odpovědnosti:

  • Prodej a pronájem nemovitostí z portfolia společnosti SATPO management, s.r.o. pod značkou SATPO a City Home
  • Obsluha klientů, správa a administrace celého obchodního případu ve vztahu k nabízené nemovitosti a typu transakce (prodej/pronájem/zprostředkování).
  • Veškerá komunikace se zákazníky včetně zajištění prohlídek
  • Úspěšné řízení a uzavíraní obchodních případů s klienty od „A do Z“
  • Komunikace s externími a smluvními partnery
  • Aktualizace a správa dat v CRM všech přidělených obchodních případů
  • Účast na prohlídkách jiných nemovitostí dle požadavku společnosti (ocenění a nábor nemovitosti, zpracování souvisejících analýz, apod.)

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe v developerské nebo realitní společnosti a prokazatelné výsledky v prodeji nemovitostí
  • Velmi dobré komunikační vlastnosti a reprezentativní vystupování
  • Znalost anglického jazyka pro komunikaci s klientem
  • Dobrá uživatelská znalost PC (výhodou je zkušenost se CRM)
  • Ochota učit se novým věcem a časová flexibilita
  • Samostatnost, proaktivnost, schopnost týmové spolupráce
  • ŘP skupiny B (výhodou)
  • Živnostenský list

Nabízíme:

  • Atraktivní práci v dynamické a stabilní firmě
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce na zajímavých projektech
  • Možnost občasné práce z domova
  • Pravidelná měsíční záloha až do výše 30 000 Kč zúčtovaná oproti proviznímu systému odměňování

Společnost
SATPO management, s.r.o.
Adresa
Holečkova 3331/35, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

SATPO management, s.r.o., Anna Lebedeva
606 756 688