Co vás čeká

IT podpora pro cca 400 uživatelů (senátorský sbor, zaměstnanci, poradci/asistenti, externisté); provoz a rozvoj cca 300 počítačů (stolní počítače, notebooky) vč. pravidelné aktualizace jejich OS; provoz a rozvoj Active directory, Exchange, tiskové služby, antivir SW; provoz a rozvoj helpdeskového systému; součinnost s orgány státní správy; odpovědnost za nákup a obnovu IT techniky; vedení malého týmu IT specialistů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ Mgr. x SŠ s maturitou (s odpočtem 5r ze ZP); praktická znalost a zkušenosti s AD, Exchange, GPO, WSUS, IIS, SQL, OS Windows 10, O365 a Office 2016, DNS a DHCP; znalost centrálního nasazování OS (MDT); znalost zákona o veřejných zakázkách; zkušenosti s vedením lidí; komunikativnost, týmovost; schopnost hledat řešení, odolnost vůči stresu, schopnost tvořit a přijmou odpovědnost za svá rozhodnutí; trestní bezúhonnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu.

Co vám můžeme nabídnout

Platová třída 13; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s možností následného prodloužení).

Společnost
Kancelář Senátu
Adresa
Valdštejnské náměstí 17/4, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 32 500 – 49 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, IT ředitel/manažer, Databázový specialista, IT Security Specialist, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Česká republika - Kancelář Senátu, Eva Vrublová
+420 257 072 750