Máte vzdělání v oblasti elektra, platnou vyhlášku 50 a hledáte změnu? Chcete si najít pracovní uplatnění v nadnárodním koncernu, kde je přátelská atmosféra v mladém kolektivu a férové jednání? Na této pozici se nemusíte bát pohotovostí, práci o víkendu a přesčasů.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektra (obor chlazení výhodou)
  • platná vyhláška 50 paragraf 5, pájecí průkaz výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • ochota cestovat v rámci Čech ke klientům

Náplň práce?

  • provádění servisních prací u zákazníka (v rámci ČR)
  • dílenské opravy a montáže, technická podpora zákazníků
  • komunikace se servisním oddělením i s ostatními pracovníky firmy
  • vedení servisních dokladů, které jsou spojené s agendou

Na co se můžete těšit?

  • zázemí nadnárodní firmy - Praha Letňany
  • finanční ohodnocen na základě zkušeností (35 - 45.000 Kč)
  • propracovaný systém benefitů, 5 týdnů dovolené
  • multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • stravenky ve výši 130 Kč, možnost profesního rozvoje

Zaujala Vás pracovní nabídka? Ráda Vám řeknu více informací. Zašlete mi aktuální životopis na email klarazavináčwallacemyers.cz nebo mi rovnou zavolejte na telefon 723 083 794. Budu se těšit na naši spolupráci.

Společnost
Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Wallace Myers Czech Republic s.r.o., Klára Prunerová
420 723 083 794