Anodius je IT poradenská společnost se zaměřením na inovativní Customer Experience , CRM řešení a služby, založené na platformách SAP a Salesforce.com. Slogan společnosti "Experience Matters" plně vyjadřuje podnikatelskou filozofii a zároveň politiku jakosti, která vychází z hodnot progresivního myšlení, dynamického a účinného přístupu s využitím speciálního know-how nabytého empiricky, přičemž prestiž je základním stavebním prvkem.

Junior IT Konzultant

Zajímáš se o nové technologie a cloud? Chtěl by ses dozvědět více k tomu, jak funguje vztah klienta a zákazníka a participovat na našich zajímavých mezinárodních projektech v týmu plném specialistů? Můžeme Ti nabídnout prostor, kde se budeš stále zdokonalovat a pracovat pomocí nejnovějších technologií v mladém týmu a na skutečně zajímavých projektech.

Nechceme Tě lákat pouze na cool office, fotbálek, nebo rozmanité benefity. Myslíme si, že je pro Tebe stejně důležité chodit do práce, kde najdeš:

  1. Možnost mnoho se naučit a rozvíjet se v nejnovějších technologiích
  2. Hands-on zkušenosti přímo u zákazníka s podporou od tvého mentora a zkušených kolegů
  3. Tým s přátelskou firemní kulturou a snahou táhnout za jeden provaz

Můžeš se nás zeptat na cokoliv, ale pár odpovědí možná najdeš v přiloženém FAQ níže:

Q: S čím přesně se v práci setkám?
A: Tvým úkolem bude účast na zákaznických projektech od jejich počátku až do konce. V úvodu se budeš podílet na analýze zákaznických požadavků v úzké komunikaci s klientem, návrhu funkčního buď SAP cloud, Salesforce nebo SAP on-premise řešení v cílovém konceptu, dále jeho samotnou implementací, testováním, sepisováním funkční dokumentace, podporou při nasazení do produkčního systému i prezentací řešení přímo u klienta . Vše samozřejmě za pomoci tvých zkušených kolegů a mentora.

Q: V jakých technologiích nebo tools budu pracovat a rozvíjet se?
A: Pracujeme s nejmodernějším softwarem na správu zákaznických vztahů (CX řešení): SAP CX (Sales Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud a mnoho jiných) SALESFORCE (Sales cloud, CPQ, Service cloud, Community a mnoho jiných). Ale i s on-premise řešeními jako SAP CRM a SAP S / 4HANA, SAP ERP. Je i na tobě, které preferuješ

Q: Jak budou vypadat první měsíce po mém nástupu?
A: Máme pro tebe připraven 3-měsíční rozvojový interní program, který tě provede všemi důležitými cestami k tomu, aby ses s danou technologií co nejrychleji seznámil. Provázet tě jím bude tvůj mentor, a společně s tvou samostatností a vytrvalostí a díky rozvojovému plánu dokážeš v krátkém čase naskočit na projekty a zaučíš se přímo od svých zkušených kolegů.

Q: Jak velký je Anodius a v jakém týmu budu pracovat já?
A: Naše firma má celkem 30-ti členný tým na Slovensku a v Čechách. Spojuje nás příjemné a inovativní pracovní prostředí v kolektivu zkušených konzultantů a developerů.

Q: Čím bych mohl být přínosem pro Anodius já?
A: Svou houževnatostí, snahou učit se a přispívat svými nápady k vyřešení problémů klienta a celého Anodius týmu.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Minimálně Bc. titul
  • Zájem o informační technologie a software
  • Odhodlání učit se nové věci a umět pochopit i rozsáhlý technický text
  • Schopnost soustředit se na problém, umět ho analyzovat, sám přijít s návrhem řešení, odprezentovat jej a být schopen o něm diskutovat
  • Anglický jazyk – pokročilý
  • Znalost SAP – výhoda

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli své CV a motivační dopis.


Informace o pozici

Společnost
Anodius CZ, s.r.o.
Adresa
Vyskočilova 1481/4, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 54 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.


Anodius CZ, s.r.o., David Marko