Jsme úspěšná firma poskytující služby v oblasti rekonstrukcí a údržby pozemních komunikací na území hl.m.Prahy a právě hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici:

Automechanik

Co vás čeká

Zajišťování základních oprav u nákladních vozů, užitkových vozů, osobních vozů a případné drobné opravy u stavební techniky. Při větších závadách odvoz do autorizovaných servisů a následné stahování vozů po opravě ze servisů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zájemce by měl být vyučený v daném oboru a měl by mít již zkušenosti na obdobné pozici. Měl by mít schopnost diagnostikovat vážnost závady a umět alespoň základy autoelektrikařiny. Pro výkon povoláni by již měl vlastnit řidičský průkaz skupiny B,C včetně profesního průkazu a být aktivní řidič.

Výhodou bude, pokud budete

aktivní, zodpovědný, flexibilní, samostatný a budete mít chuť se učit nové věci.

Co vám můžeme nabídnout

Kvalitní stabilní zázemí firmy, která je na trhu již 30 let, skvělý kolektiv, dobré platové podmínky, možnost rozšíření kvalifikace. Nástup možný ihned.

Společnost
DAP. a.s.
Adresa
U krčského nádraží 221/1, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 31 000 – 34 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Služby, Auto - moto, Automechanik, Mechanik, Řidič, Autoelektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel