Skupina Etincelle sdružuje několik sociálních podniků. Provozujeme řemeslnou pekárnu a máme i další provozovny - vlastní pekařství, kavárny, bistra a úklidové týmy. Zajišťujeme cateringové služby.
Pro lidi s hendikepem poskytujeme sociální rehabilitaci a chráněné bydlení.

KUCHAŘKA / KUCHAŘ - studená kuchyně

Co Vás čeká

Stanete se součástí malého týmu cateringove kuchyně a budete se podílet na výrobě výrobků studené kuchyně - od obložených pomazánek, salátů, obložených chlebíčků a různého pečiva až po dezerty. Jde o výrobu v relativně malém množství pro naše kavárny a bistra , kterou zajistíte ve spolupráci s osobami se zdravotním postižením.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít

Vyučení a zkušenosti v oboru gastronomie
Znát a bezvýhradně vždy dodržovat a vyžadovat dodržování pravidel a zásad hygieny osobní, hygieny práce
Smysl pro čistotu a pořádek
Ochota a chuť učit se nové věci a schopnost předávat své znalosti a dovednosti svým spolupracovníkům
Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
Schopnost týmové práce a vedení malého týmu (do 5-10 osob)
Praxi ve výrobě teplé nebo studené kuchyně
Fyzickou zdatnost stát po celou pracovní dobu

Výhodou bude, pokud budete mít

Zkušenosti s podobnou prací a spoluprací se zdravotně postiženými osobami

Co Vám můžeme nabídnout

Zaměstnanecké stravování, slevu na firemní výrobky
Zázemí silného, rozvíjejícího se sociálního podniku se sítí vlastních kaváren a bisterM
ísto výkonu práce Kladno - Kročehlavy

Nástup 15. 4. - 30. 4. V případě zájmu, prosíme, zašlete životopis.

Společnost
Etincelle
Adresa
Dělnická 235, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 18 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kuchař
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro důchodce.