Společnost Chládek & Tintěra, a.s., jako ryze česká stavební společnost s 30 letým působením na českém stavebním trhu, hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici Specialista – stavbyvedoucí

  • na pozemní stavby
  • na mosty a inženýrské konstrukce
  • na železniční svršek a spodek

Požadujeme:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ stavebního zaměření
  • 5 let praxe v oboru specializace při provádění staveb
  • autorizace v přislišném oboru
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • místo výkonu práce: celá ČR

Pracovní náplň dle oboru:

pozemní stavby -

  • organizace a řízení v provádění pozemních staveb v rámci velkých železniční staveb
  • koordinace a kontrola pracovních činností stavby v návaznosti na harmonogramy

mosty a inženýrské konstrukce -

  • organizace a řízení v provádění železničního mostů, umělých staveb a inženýrských konstrukcí v rámci velkých železniční staveb

železniční svršek a spodek -

  • organizace a řízení v provádění železničního svršku a spodku v rámci velkých železniční staveb

Nabízíme:

  • perspektivní místo ve stabilní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • služební automobil (i k soukromým účelům)
  • mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • administrativní zázemí
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • stravenkový paušál
  • nástup ihned nebo dohodou

Více informací naleznete na webových stránkách www.cht.cz

Společnost
Chládek & Tintěra, a.s.
Adresa
Karlovarský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.