Účetní společnost PRODIMO působí na trhu přes 13 let. Mezi její klienty patří např. skupina C&B GROUP pořádající Ples v opeře, Mateřská a základní škola WONDERLAND, Nadace Divoké husy, ABUS CZECH, GREEN DOORS a stovky dalších spokojených zákazníků. Našim klientům poskytujeme komplexní účetní a daňový servis. Klienti se na nás spoléhají pro náš osobní profesionální přístup.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MZDOV(Á)Ý ÚČETNÍ / PERSONALISTA

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ / PERSONALISTA

Hledáme aktivního člověka, který má praxi ve mzdové problematice, ovládá zákoník práce, je zodpovědný, schopný se sám rozhodovat a učit se novým věcem.

Pracovní náplň:
Zpracování mezd klientů v celkovém rozsahu cca 350-400 zaměstnanců v několika společnostech našich klientů
Zpracování měsíčních přehledů na SP a ZP a dalších povinných dokumentů
Příprava vyúčtování na ÚP a další úřady
Příprava vyúčtování mzdových prostředků pro grantové a dotační účely
Přípravy kontrol na SP a ZP a provedení kontrol samotných
Komunikace s klientem - poradenství v oblasti mzdových předpisů
Příprava pracovních smluv
Příprava směrnic a předpisů
Komunikace se zaměstnanci našich klientů
Kolegiální pomoc při nemoci/dovolené
Práce v centru Prahy - dobře dostupná MHD

Požadavky:
Znalost mzdového účetnictví a všech povinností týkající se mezd
Znalost Zákoníku práce
Orientace v dalších souvisejících zákonech a předpisech
Praxi v oboru a zkušenosti s dodavatelským zpracováváním mezd a personalistiky
Práce se zaměstnanci z třetích zemí - jejich hlášení a orientace v zákoně o zaměstnanosti
Samostatnost a zodpovědnost
Orientace na výsledek – dodržování termínů
Schopnost zpracovávat více firem a orientovat se na klienta a jeho potřeby
Ideálně znalost programu PREMIER, ve kterém jsou mzdy zpracovávány
Výhodou jsou zkušenosti s neziskovým sektorem, orientace v zahraniční zaměstnanosti a povinnostech týkající se agenturního zaměstnávání
Základní (komunikativní) znalost AJ - komunikace s anglicky hovořícími zaměstnanci našich klientů
Znalost povinností se zaměstnáváním cizinců a vyřizování povolení k pobytu – úřad práce, hospodářská komora a režim Ukrajina
Orientace v zákoně o zaměstnanosti
Zkušenost s kontrolami na ZP a SP
Znalost živnostenského zákona
Znalost zpracování Přiznání k dani z příjmu fyzických osob

Nabízíme:

Práce na plný úvazek / Živnostenský list

Odpovídající finanční ohodnocení

Klouzavá pracovní doba

Přátelský kolektiv

Placená školení v rámci zaměstnání

Individuální přístup k pracovní době a potřebám zaměstnanců

Sick days

U OSVČ placená dovolená

Společnost
PRODIMO ACCOUNTING s.r.o.
Adresa
Francouzská 284/94, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 42 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel