Jsme organizace, která více jak 20 let provozuje sociální služby zaměřené na dospělé lidi s mentálním a kombinovaným postižením a sociální podnik Bílou vránu - kavárnu a cateringovou službu. V sociálních službách, sociálním podniku i v zázemí organizace nás pracuje celkem 51, z toho 9 kolegů se zdravotním znevýhodněním. Naše hlavní hodnoty jsou člověk, respekt a profesionalita.

Asistent lidem s mentálním postižením v chráněném bydlení

Chcete změnit svou pracovní pozici, nebo jste pracovníkem v sociálních službách?

Chcete svými zkušenostmi podporovat druhé lidi? Jste trpěliví?

Pak hledáme právě vás!!! Pojďte rozšířit náš tým asistentů v chráněném bydlení!!!

Koho hledáme?

Otevřeného, pracovitého, pozitivního člověka.
Týmového a empatického kolegu.
Praktika, který dokáže člověka s postižením provázet činnostmi běžného života.
Profesionála, který naslouchá radám kolegů a vzdělává se.

Nabízíme:

  • Práci na 0,5 - 1,00 úvazku nebo na DPP, formou denních, odpoledních i nočních směn.
  • Pracovní zaškolení a další vzdělávání.
  • Prostor pro osobní a kariérní rozvoj.
  • Možnost stát se součástí kolektivu v zavedené organizaci zaměřené na člověka, kvalitu služby a dobré pracovní prostředí.
  • Nástupní mzdu: od 26 500 Kč - 28 000 Kč (hrubého, při plném úvazku).

Náplň práce:

Podpora uživatelů služeb v prostředí chráněných bytů:

  • při posilování samostatnosti,
  • při posilování péče o domácnost,
  • při zapojování do aktivit v běžném prostředí (domácnost, obchod, volný čas, lékař…),
  • při přípravě jídla, hygieně, volném čase atd.,
  • při spolupráci s jinými organizacemi atd.
  • V současné době provozujeme chráněné byty v oblasti: Stodůlek - Praha 13, Nové Město - Praha 2, Háje - Praha 11, Barrandov - Praha 5

Hlavní požadavky:

  • Pozitivní vztah k lidem.
  • Chuť se učit novým věcem, vzdělávat se.
  • Zodpovědnost, samostatnost, sebereflexe.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.
  • Otevřenost, upřímnost a čestnost.
  • Uživatelskou znalost práce na PC.
  • Dobrý zdravotní stav - na jednom z bytů zajišťujeme i noční směny.
  • Vzdělání potřebné pro práci v asociálních službách, jinak nutnost si ho doplnit.
  • Nástup možný ihned. Na počátku spolupráce uzavíráme smlouvu na dobu určitou, po uplynutí roční lhůty nabízíme dobu neurčitou.

Jestli-že Vás naše nabídka oslovila, pošlete nejprve svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem a popište, proč Vás zaujala právě Pohoda a práce v ní.

Pojďte k nám pracovat a přispět tím lidem s mentálním postižením k možnosti žít dospělý život.

Těšíme se na Vás!

POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s.
Adresa
Roškotova 1737/6, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 26 500 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Speciální pedagog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú., Michaela Veselá
777 913 457