Sociální pracovník/ Sociální pracovnice pro pilotní projekt multidisciplinární tým pro děti a adolescenty ohrožené duševním onemocněním

Dům tří přání je nezisková organizace, která pomáhá dětem a jejich rodinám v náročných životních situacích. Do inovativního projektu hledáme nového kolegu/novou kolegyni. Projekt je zaměřen na vytvoření zcela nové zdravotně sociální služby zaměřené podporu dětí, adolescentů a jejich rodin v případě ohrožení duševním onemocněním. Projekt je součástí reformy péče o duševní zdraví, je financování z prostředků ESF prostřednictvím MZ a má zajištěno navazující financování.

Náplň práce:

  • přímá socioterapeutická práce s dětmi a jejich rodinami
  • samostatné vedení případu v roli klíčového pracovníka
  • velmi úzká spolupráce s ostatními odborníky v týmu - pedopsychiatr, psycholog, zdravotní sestra, rodinný terapeut, rodinný poradce, speciální pedagog.
  • administrativa spojená s přímou klientskou prací a administrací projektu
  • spolupráce na výstupech projektu, tvorbě metodického zakotvení nové služby

Požadujeme:

  • VOŠ/VŠ, odbornou způsobilost dle § 110 zák. 108/2006 Sb. (např. sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika)
  • praxi v pomáhajících profesích a v práci s dětmi min. 2 roky
  • schopnost týmové práce, proaktivní přístup
  • dobré komunikační dovednosti
  • osobnostní zralost, psychickou odolnost, rozhodnost, dovednost udržet si vlastní hranice a schopnost chápat role v týmu
  • dlouhodobé kurzy/výcviky (absolvované, zahájené) související s nabízenou pozicí výhodou

Nabízíme:

  • práci v respektované a stabilní organizaci působící v oblasti sociálních služeb a sociálně právní ochrany dětí
  • úvazek min. 0,5, ideálně 0,7
  • pracovní smlouvu na dobu určitou do 3/2021 s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • profesionální tým
  • supervize a další vzdělávání
  • prostor pro invenci, kreativitu

Nástup: duben 2021

Kontaktní osoba: Zuzana Klimešová, web: www.dumtriprani.cz

Společnost
Dům tří přání
Adresa
Táborská 325/57, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Dům tří přání, Zuzana Klimešová