Společnost TAWESCO, člen skupiny PROMET GROUP, patří mezi přední výrobce lisovacího nářadí, plechových výlisků a svařenců pro automobilový průmysl, zemědělskou a lesní techniku. Mezi naše zákazníky patří například Škoda Auto, TATRA nebo výrobce zemědělské a lesní techniky John Deere.

Aktuálně hledáme do našeho týmu kandidáta na pozici:

SPECIALISTA ŘÍZENÍ KVALITY

Pracovní náplň:

  • Odborný dohled nad procesem výroby svařovaných konstrukcí a montážních celků pro zákazníky John Deere, Tatra, Linde apod.
  • Provádění vizuální a rozměrové kontroly.
  • Koordinace a řízení činností spojených s realizací zkoušek v oblasti nedestruktivního zkoušení svarových spojů a materiálů včetně jejich evidence.
  • Spolupráce na tvorbě technické a technologické dokumentace.
  • Řešení interních a externích neshod, spolupráce s oddělením reklamací.

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství nebo strojírenská technologie.
  • Znalost čtení výkresové dokumentace a strojírenské technologie.
  • Schopnost měření dílenskými měřidly, např. mikrometrem, posuvným měřidlem, atp.
  • Znalost práce na PC+MS Office.
  • ŘP sk. B - výhodou.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Certifikace nedestruktivního zkoušení svárových spojů (VT,PT, UT, MT).
  • Zodpovědnost, přesnost, důslednost, týmová práce, flexibilita

Nabízíme:

  • Silné zázemí české rodinné firmy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Dotované stravování.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli.
  • Firemní program rehabilitační péče o zaměstnance.
  • Benefitní program pro zaměstnance.
  • možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.

Společnost
Tawesco s.r.o.
Adresa
Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Technika a vývoj, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Tawesco s.r.o., Věra Poláchová
556 493 956