Kolibrik.net, s.r.o.
FUEL CELL FUTURE
Vývoj nových řešení pro vodíkové technologie, produkty pro výzkum, vývoj a testování palivových článků, elektronika pro vodíkové aplikace.

Projektový a obchodní manažer

Kolibrik.net - vodíkové technologie

Naše společnost vyvíjí a poskytuje širokou škálu produktů a řešení především pro oblast vodíkových palivových článků. Naše portfolio tvoří široká škála elektronických přístrojů a modulů, které slouží v laboratořích při výzkumu a vývoji, používají se při vývoji prototypů vodíkových aplikací a testování zdrojů na bázi palivových článků, dodáváme též elektroniku pro vodíkové aplikace určenou k řízení, monitorování či ke konverzi energie.

Kolibrik.net je firma ryze česká, dodáváme nicméně po celém světě. Neustále rosteme, abychom podpořili vzestup vodíkových technologiích portfoliem našich služeb, produktů i intenzivním výzkumem a vývojem.

Projektový a obchodní manažer

Hledáme schopného člověka pro komunikaci se zákazníky, vyjednávání specifikace zakázek, řízení zakázkových projektů, řešení výběrových řízení, apod. Obchod v naší společnosti je spíše než o prodeji zboží z katalogu o nabízení našich řešení a služeb, pochopení potřeb zákazníka a naprojektování vhodného řešení, často zahrnujícího zakázkový vývoj.

Komunikativní znalost angličtiny je nutná, němčina by byla příjemný bonus.

Také je nutný vhled do techniky, elektroniky či automatizace.

Pokud máš rád/a výzvy a nebojíš se adrenalinu, jsi náš člověk ;-) Neváhej nás proto kontaktovat pro více informací!


Informace o pozici

Společnost
Kolibrik.net, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1169/34, Žďár nad Sázavou – Žďár nad Sázavou 1
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Project Manager, Product Specialist, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kolibrik.net, s.r.o., Jiří Libra
777 217 401
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.