Do našeho mladého e-commerce týmu hledáme nového kolegu na pozici Back-end developera/kodera pro vývoj firemního webu a další projekty v oblasti e-commerce.

NUTREND je leader na evropském trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl. Již více než čtvrt století je naše společnost synonymem úspěchů a trvalého růstu. Jsme dokladem toho, že česká firma může dobýt svět.

Pracovní náplň:

· Tvorba webů, uživatelských rozhraní a webových aplikací

· Úzká spolupráce s týmem e-commerce

· Vývoj různorodých projektů od microsite po e-shopy

· Vývoj vyladěných řešení na míru

· Aktivní zapojení do tvorby a rozvoje e-commerce projektů

Požadavky:

• Znalost HTML5 a CSS3

• Zkušenost s pre-processory a šablonovacími jazyky

• Znalost JavaScript a PHP

• Znalost práce s GIT

• Zkušenost s databázovými systémy

• Schopnost logického myšlení a práce s daty

• Znalost angličtiny

• Zodpovědnost, samostatnost a chuť se rozvíjet

• Schopnost dotahovat věci do konce a profesionální přístup

• Zkušenost s e-commerce projekty

Výhodou:

· Zkušenost z obdobné pozice

· Cit pro detail

· Odvaha inovovat

· Přehled o aktuálních trendech

· Snaha hledat a posouvat řešení na novou úroveň

Společnost
NUTREND D.S., a.s.
Adresa
Olomouc – Chválkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, C# vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NUTREND D.S., a.s., Alena Slavotínková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.