MANDÍK, a.s. je česká rodinná firma s více než 30 letou tradicí, sídlící v Hostomicích – okres Beroun, Středočeský kraj. Patříme mezi významné výrobce protipožárních vzduchotechnických komponentů, klimatizačních jednotek a průmyslových topných systémů. Na trhu se prosazujeme především důrazem na maximální kvalitu, pružnost, flexibilitu a služby spojené s podporou dodávaných výrobků.

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍ VZDUCHOTECHNICKÝCH KOMPONENTŮ

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru technika prostředí
  • znalost CAD softwaru
  • zkušenost i jako konstruktér (znát kreslení v konstrukčním software)
  • angličtina slovem i písmem
  • samostatnost
  • schopnost práce v rámci projektových termínů

Náplň práce

  • samostatný vývojový pracovník vzduchotechnických komponentů
  • optimalizace konstrukcí při jednáních s dodavateli technologií
  • vývoj nových výrobků a inovace stávajících výrobků v oboru vzduchotechniky

Nabízíme:

  • zaměstnání v úspěšné firmě s vlastním vývojem, výrobou, obchodem, marketingem (vše na jednom místě, pod jednou střechou)
  • hlavní pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dohodou
  • moderní nové kanceláře a vybavení
  • příjemný, přátelský kolektiv
  • odborníci na správném místě
  • unikátní výrobky, světový význam
  • rozmanitá práce (žádný stereotyp u nás nehrozí)
  • zaměstnání na nejlépe 5 let a déle (nejedná se o práci na pár měsíců, 1-2 roky)
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce Hostomice, okres Beroun, Středočeský kraj (nedaleko větších měst, sjezdu z dálnice)
  • možnost profesního růstu

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás.

S úctou a pozdravem,

Ing. Lenka Kroupová

PERSONÁLNÍ MANAŽERKA

MANDÍK, a.s.

Adresa
Dobříšská 550, Hostomice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Vědecko výzkumný pracovník, Průmyslový designer, Konstruktér, Specialista vývojového týmu, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.