Věříme, že jen práce, která vás baví, bude úspěšná!

Hledá se šikovný JUNIOR firemní právník/čka

Když jsme před 14 lety zakládali Partners, chtěli jsme změnu. A to platí dodnes. Máme vlastní představu o skvělé poradenské službě klientovi, měníme status quo a dobýváme trh po svém. Máme nejen velké vize, ale i kapitál na jejich realizaci. Jsme inovátory, budujeme nové koncepty – založili jsme vlastní investiční společnost, pojišťovnu, penzijní společnost i síť kamenných poboček. A nabízíme nekonečný prostor všem, kdo má ambice uplatnit své schopnosti a dovednosti.

Aktuálně hledáme šikovného firemního právníka/právničku, absolventa čerstvě po škole nebo s krátkou praxí.

Co budete dělat
Firemního právníka/právničku. Budete zabezpečovat právní agendu kamenných poboček Partners i VIP kanceláří. Náplň práce bude pestrá, čeká Vás právní podpora a servis na projektu budování franšízových poboček. Denní komunikace vůči třetím stranám (klienti, úřady, apod.). A pokud se budete dále chtít rozvíjet, budete mít možnost starat se o správu akciových programů skupiny Partners.

Koho potřebujeme do týmu
Absolventa po škole nebo s krátkou praxí, který má zájem o finanční trh. Někoho, kde je komunikativní, pečlivý a schopný nalézat byznysová řešení.

Co vám můžeme nabídnout
Prostředí rozvíjející se společnosti, v níž poznáte reálný byznys a budete mít příležitost podílet se na další expanzi. U nás oceníte plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudete, náplň je pestrá. Dostanete příležitost i prostor uplatnit své nápady. A v neposlední řadě se budete pohybovat v přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí.

Využijte této mimořádné pracovní nabídky a dejte nám o sobě vědět!


Informace o pozici

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel